KOBIETY ENERGIĄ CZĘSTOCHOWY

IMG_3697

Z okazji Dnia Kobiet Częstochowska Loża Business Centre Club wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK zaprosiły przedsiębiorcze panie na spotkanie połączone z warsztatem coachingowym.
Spotkanie odbyło się 8. marca w częstochowskiej siedzibie BZ WBK i było okazją do spotkania się przedstawicielek lokalnego biznesu oraz wymiany doświadczeń. Uczestniczki wzięły także udział w warsztacie coachingowym, który poprowadziła Tatiana Galińska – coach, trener biznesu i rozwoju osobistego.
O swojej zawodowej drodze oraz nie zawsze łatwych początkach w męskim świecie opowiadały m. in. Kanclerz Częstochowskiej Loży Business Centre Club – Katarzyna Woszczyna oraz dyrektor Banku Zachodniego WBK – Ewelina Lewicka. Panie podkreślały, że warto wierzyć w swoje marzenia i odważnie, mimo napotykanych przeciwności – realizować wyznaczone cele.
Niespodzianką dla pań było pojawienie się na spotkaniu prezydenta Częstochowy – Krzysztofa Matyjaszczyka, który wręczył uczestniczkom spotkania kwiaty i złożył życzenia. Panie wzięły także udział w losowaniu upominków. 

TEKST I FOTO : Marta Klecha red. Naczelna Częstochowskie Centrum ZmianIMG_3697IMG_3698IMG_3704IMG_3713

Dodano w dniu 11 marca 2016 wAktualności

Opublikuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress